PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

piątek, 9 listopada 2012

Zespół: YOUNIQUE UNIT

YOUNIQUE UNIT
DYSKOGRAFIA | KOLABORACJE | JAPOŃSKIE TELEDYSKI | OST
Debiut: październik 2012
Fandom: ---
Wytwórnia: SM Entertainment

Lee Hyuk Jae (Eunhyuk), 04.04.1986, Super Junior.
Henry Lau (Henry), 11.09.1989, Super Junior-M.
Kim Hyo Yeon (Hyoyeon), 22.09.1989, Girls' Generation.
Lu Han (Lu Han), 20.04.1990, EXO-M.
Lee Tae Min (Taemin), 18.07.1993, SHINee.
Kim Jong In (Kai), 14.01.1994, EXO-K.

#1. 'Maxstep' 

od lewej: Eunhyuk, Henry, Hyoyeon, Lu Han, Taemin, Kai. 

2 komentarze:

  1. Mam dość istotne pytanie. Jak i już na pewno wszyscy wiedzą, Luhan odszedł z Exo i tak samo rozwiązał kontrakt z wytwórnią SM Entertainment, więc do tego zespołu już nie należy?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Raczej (zdecydowanie) nie, ale jak na razie YOUNIQUE UNIT był tylko jednorazową grupą, powstałą w konkretnym celu i po jego realizacji nie kontynuującą działalności. Nie wykreślamy go więc stąd, chyba, że wytwórnia zdecyduje się eksploatować ten zespół dalej. Wtedy - oględnie rzecz biorąc - "się zobaczy".

      Usuń

Obserwatorzy