PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

czwartek, 31 lipca 2014

Słownik: Trainee

Trainee to inaczej stażysta w wytwórni muzycznej, przygotowujący się do debiutu (solowego lub w zespole). Zazwyczaj są to młodzi ludzie, którzy do świata przemysłu muzycznego dostają się przez programy typu talent show (np. Kang Seung Yoon, wokalista spod skrzydeł YG Entertainment), castingi i audycje organizowane w większych miastach kraju (większość idoli) i za granicą, a czasami nawet zostają zauważeni przez tzw. łowców talentów (jak Sehun z EXO). Okres treningów poprzedzających pojawienie się artysty na scenie trwa od kilku miesięcy do kilku lat; niektórzy trainee nigdy nie dostają szansy na debiut. 
Trainee JYP Entertainement we wrześniu 2013, w programie 'WINNER: Who's Next' produkowanym przez YG Entertainment; BamBam, Mark i Jackson zadebiutowali w styczniu 2014 w zespole GOT7. O pozostałych stażystach nic nie wiadomo, prawdopodobnie kontynuują trening.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy