PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

Credits

SCREENY, GRAFIKI
Obrazki i zdjęcia na stronie są własnością ich prawowitych autorów / właścicieli - nic nie należy do nas, jeżeli nie napisano inaczej. My jedynie edytujemy je w myśl zasady od fanów dla fanów, toteż nie czerpiemy z bloga żadnych korzyści finansowych.

SZABLON
Sesja zdjęciowa - Umji (G-Friend) w sesji promującej MV Summer Rain
Czcionka (nagłówek) - Mf Autumn Breeze
Tło - tumblr

INFORMACJE
Czerpiemy je ze sprawdzonych źródeł - najczęściej są to oficjalne witryny wytwórni muzycznych lub inne strony o wysokim standardzie i jakości zamieszczanych tam danych.

ARTYKUŁY, RECENZJE
Wszystko, co twórczo napisano na blogu, powinno właśnie tutaj pozostać. Kopiowanie, przywłaszczanie, parafrazowanie jest paskudne, a wykryte będzie traktowane z najwyższą stanowczością. Naprawdę.
Jeżeli przy pisaniu tekstów posiłkujemy się informacjami zawartymi na innych stronach, wszystkie źródła podajemy na końcu artykułu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy