PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

czwartek, 8 marca 2012

Słownik: Aegyo

Aegyo,애교 [egjo] - wytłumaczę to najprościej jak się tylko da. Aeygo to po prostu momenty, zachowania, ruchy, miny, podczas których Twój k-popowy idol jest bądź też tylko udaje słodkiego i uroczego. Najczęściej możemy to zaobserwować w większości u dziewcząt, ale zdarzają się też męskie wyjątki. Naturalne aeygo to takie, które przychodzi samo od siebie, nie udajesz, że jesteś słodki/a tylko podczas kamerowania. Masz swój naturalny urok. 
Jeśli dalej nie wiecie o co chodzi macie tu kilka gifów, które przedstawiają aeygo:


6 komentarzy:

 1. Aegyo - to właśnie to sprawia, ze widząc swojego biasa czasami masz ochotę krzyknąć "Awww~" :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym być taka słodka... Aegyo! :3
  the-impure-heart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bym prosiła o niezostawianie linków do swoich stron pod postami. Od tego istnieje zakładka Współpraca. Dziękuję. :)

   Usuń
 3. Super blog pozdro dla wszystkich fanek kpopu

  OdpowiedzUsuń
 4. Co to za jakas szczeniacka szajba?!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy