PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

niedziela, 4 listopada 2012

Artystka: Lee Hi

Lee Hi
DYSKOGRAFIA | KOLABORACJE | JAPOŃSKIE TELEDYSKI | OST
Prawdziwe nazwisko i imię: Lee Ha Yi
Data urodzenia: 23 września 1996
Miejsce urodzenia: Bucheon, Korea Południowa
Data debiutu: listopad 2012
Fandom: Hice Cream
Wytwórnia: YG Entertainment

#1. '1, 2, 3, 4' | ♔ - 15.11.2012


#2. 'It's Over'


#3. 'Rose' RECENZJA#4. 'Breathe'#5. 'Hold My Hand' RECENZJA#6. 'My Star'


11 komentarzy:

 1. Odnoszę wrażenie, że ona boi się otworzyć usta. W teledysku to ino ino widać, że śpiewa... ale dopiero debiutowała ^^ mam nadzieję, że jeszcze się rozkręci dziewucha :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam takie wrażenie. Nie zdziwiłabym się wcale, gdyby była napompowana. Chyba każdy z nas wie, jakich zabiegów poddają się gwiazdy, by wyglądać tak, jak wyglądają. Ale możemy to również zrzucić na niedoświadczenie. W końcu to YG, a YG chyba nie przerabia swoich podopiecznych. Chyba... Bo kto to tak naprawdę wie?

   Usuń
  2. Wydaje mi się, że to wina braku doświadczenia. Dziewczyna nie ma po prostu za sobą długiego treningu, więc nie dziwią mnie jej oszczędne (lekko mówiąc) ruchy i ogólna sztywność w teledysku...

   Usuń
  3. Ale jak tak dalej pójdzie, to będzie śpiewać jak T.O.P w teledysku do Bad Boya xD W pewnym momencie nawet ust nie otworzył... a może w YG to jest zaraźliwe? D:

   Usuń
  4. To jest talent śpiewać z zamkniętymi ustami ;P Dokładnie jak TOP i Bom ;P
   A tak na serio to Lee Hi sama mówiła że się wstydzi występować przed kamerą i czuje się nienaturalnie właśnie przez jej brak doświadczenia w końcu nie była trenowana przez YG tylko z biegu wygrała ten program. Myślę że z czasem jej zachowanie się zmieni ;)

   Usuń
 2. Ale głos to ona ma piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę pięknie śpiewa :o. Jej głos kojarzy mi się trochę z głosem Bom. YG ma naprawdę utalentowanych podopiecznych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę nazywa się Lee HaYi ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej fandom nazywa się HiHeel :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lee Hi ma piękny głos i to czyni ją wyjątkową ! Z początku myślałam że to kolejna słodka dzieczynka , bo wygląda uroczo ale głos ma genialny i jest utalentowana!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy