PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

czwartek, 5 lipca 2012

O Jeminane

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu. Istotnie, najwięcej informacji znajdziesz tutaj o muzyce. K-pop jest nietypowy; całkowicie różny od wszystkich innych gatunków, a jednocześnie czerpie z nich bardzo wiele, co czyni go niepowtarzalnym i wyjątkowym. Nie chcemy jednak skupiać się tylko i wyłącznie na muzyce - interesuje nas także kultura Korei, zwyczaje Koreańczyków i ciekawostki związane z Azją. Jeminane to blog zarówno dla doświadczonych fanów k-popu, tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nim, oraz - a nawet przede wszystkim - dla osób, które jeszcze nie wiedzą, że kochają koreańską muzykę!

7 komentarzy:

 1. Annyeong! Świetny blog! Można wiele na nim znaleźć, a co najważniejsze - poznać nowe zespoły. Oby tak dalej ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się, że tak myślisz. I zapewniamy, że strona będzie się coraz bardziej rozwijała. ;)

   Usuń
  2. Tak, tak ...^^^ Wielbię Waszego blogaaa ! ^^ ;* Powodzenia :)

   Usuń
 2. Super stronka. Fajnie że jest :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosze wstawcie uniq i hotshot ; D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy