PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

piątek, 6 czerwca 2014

NABÓR!


     Ogłaszamy nabór do ekipy Jeminane. Strona potrzebuje ludzi kreatywnych i pomysłowych, a także dysponujących dostatecznie dużą ilością czasu, aby zająć się swoimi obowiązkami na blogu. Najlepiej, aby były to osoby, które bardzo dobrze znają k-popowe zespoły oraz artystów, a ponad to słuchają muzyki, którą się w tym miejscu opisuje.
       Od dnia 6 czerwca do ekipy Jeminane przyjmowani będą:
  • uzupełniający słownik, którzy będą - jak wskazuje nazwa - dodawać nowe wyrazy czy zagadnienia do słownika,
  • uzupełniający powstałe już na blogu notki o nowe teledyski danych zespołów i artystów,
  • wszyscy inni, którzy nie zostali wymienieni, a mogą się przyczynić do rozwoju strony.

       Jeżeli ktoś jest zainteresowany posadą w Jeminane, bardzo proszę o wysyłanie zgłoszeń na adres roosesky@gmail.com lub grzelak.mil@gmail.com (co wiąże się niewątpliwie w dziewięćdziesięciu procentach z otrzymaniem niemal natychmiastowej odpowiedzi). W zgłoszeniu powinny się znaleźć informacje takie jak: imię, wiek, funkcja na blogu, którą chce się pełnić oraz doświadczenie z k-popem. 
       Od razu zaznaczamy, że przesadna ilość emotikonów oraz rażące błędy ortograficzne już na wstępie będą skreślać danego kandydata. Proszę wykazać się inteligencją oraz kompetencją. Nie wystarczy znać k-pop i lubić k-popowe piosenki, aby zająć jakiekolwiek stanowisko na blogu.

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Miejsca są ograniczone - przyjmiemy maksymalnie 3 osoby.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy