PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

poniedziałek, 24 grudnia 2012

Życzenia świąteczne.Kochani!
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim fanom k-popu, czytelnikom Jeminane oraz całej administracji tego przesympatycznego bloga. Pięknej choinki od podłogi do sufitu i masy wspaniałych prezentów pod nią. Aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia nie tylko dotyczące k-popu, Korei, ale i wszystkie inne, nawet te, które głęboko skrywacie w swoich sercach lub nawet o nich nie wiecie. Aby każdy kolejny dzień był dla Was okazją do pięknego uśmiechu. Wspierających przyjaciół, szacunku ze strony ludzi, miłości obustronnej i rodziny. Tolerancji do Waszego gustu muzycznego, stylu ubierania i ogólnej, szeroko pojętej, która każdemu człowiekowi ułatwia życie. Byście chociaż w święta zapomnieli o przykrościach, których doświadczanie na co dzień. Dobrych ocen w szkole. I czego tam sobie nie wymyślicie - tego Wam z całego serca życzę.
A w nadchodzącym nowym roku 2013 - by był milion razy lepszy niż 2012. 

Mil

5 komentarzy:

 1. Nawzajem. Wesołych świąt. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dołączam się do życzeń - dużo ciekawych dram, dobrych debiutów i jeszcze więcej nowych piosenek ulubionych zespołów dla tych, którzy choć trochę są zakręceni na punkcie skośnych oczu. A Mikołaja bogatego jak Bill Gates, absolutnie nietuczącej kolacji wigilijnej i spełnienia marzeń - dla wszystkich~

  OdpowiedzUsuń
 3. Odwalacie kawał dobrej roboty. Blog bardzo przejrzysty.
  Zapraszam do spisu blogów o tematyce azjatyckiej http://zakochaniwazji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam bardzo podziękować za tę stronę :) Jest najlepsza, naprawdę mi pomaga poznać lepiej zespoły, wszystko w jednym miejscu. Genialnie! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się, że strona jest przydatna :)

   Usuń

Obserwatorzy