PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

niedziela, 17 marca 2013

Konkurs: Wyniki pierwszego konkursu.


Nie spodziewaliśmy się, będzie aż takie zainteresowanie naszym konkursem. Napłynęło do nas naprawdę wiele prac. Było różnorodnie, kolorowo i pomysłowo. Niektóre rysunki bardzo nam się podobały, inne mniej, ale miały w sumie coś, co od razu zwracało naszą uwagę. Nawet Mil, która - wydawało nam się, że będzie miała najmniejszy problem ze wskazaniem zwycięzcy - nie mogła się zdecydować. Jak się pewnie domyślacie, z tego względu bardzo ciężko było nam podjąć ostateczną decyzję. Na szczęście nam się udało i jesteśmy bardzo zadowolone z wyników.
Dobrze, zanim padnie imię ZWYCIĘŻCZYNI, ponieważ wszystkie prace zostały nadesłane przez dziewczyny, warto napomknąć, że postanowiliśmy nie wyróżniać dodatkowo żadnych innych rysunków. Jest to dopiero pierwszy konkurs na Jeminane i zdążymy jeszcze wiele z Was nagrodzić. 
Okej! Przechodząc już do sedna sprawy, bardzo prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy jeminane@gmail.com danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres): 
ALEKSANDRY, która podpisała się jako AKANE SHIZUKA. 
Wszystkim pozostałym uczestniczkom dziękujemy za wzięcie udziału i życzymy szczęścia w następnych konkursach!

4 komentarze:

  1. Gratuluję zwyciężczyni ;D Jestem bardzo ciekawa jej pracy ^.^

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje i oby więcej świetnej zabawy ^^

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy