PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

niedziela, 22 września 2013

Magazyn Asia on Wave


Słuchasz azjatyckiej muzyki? Śledzisz nowości z azjatyckiego świata mody? Oglądasz anime albo dramy? Czytasz mangi? Uczysz się któregoś z azjatyckich języków? Nieustannie pogłębiasz wiedzę na temat kultury azjatyckich krajów? A może co najmniej raz w tygodniu odwiedzasz lokal z azjatyckimi przysmakami w Twoim mieście? Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że w Twoim życiu na stałe zamieszkała Azja. Czy to Chiny, czy to Japonia, czy Korea, czy Tajwan – jesteś jedną z wielu osób, które zafascynowane są Azją – pięknymi widokami, utalentowanymi ludźmi, różnorodnością kulturową zamkniętą w 44 579 000 km².
Czasami masz wrażenie, że jesteś w swojej okolicy jedyną osobą, która ma bzika na punkcie Azji? Och, mam to samo. Tak jak i Ty czuję się nierozumiana przez znajomych, którzy już dawno stali się częścią spolszczonej kultury masowej, która napłynęła ze wschodu. Hip-hop, rap, techno. Workowate spodnie, full capy, wiszące do półdupka plecaki. Imprezy, przelotne znajomości, słownictwo proszące o interwencję odgórną... To nie nasza bajka – fakt, a mimo to musimy przebywać w otoczeniu takich ludzi – słuchać ich muzyki, oglądać ich filmy, czytać ich książki i prasę. A przecież czasami chciałoby się sięgnąć po coś, czym naprawdę byśmy się zainteresowali...
Nie uwierzysz! Specjalnie dla nas – fanów Azji i jej różnorodności – powstał MAGAZYN AOW. Asia on Wave to pismo pisane przez fanów dla fanów. Jej twórcy specjalnie dla czytelników nieustannie zdobywają informacje na temat Japonii, Korei i Chin z samego źródła. Piszą ciekawe artykuły, starając się pokazać Azję od zaplecza, a także pozyskują najgorętsze nowinki ze świata azjatyckiej muzyki i filmu. Wywiady, plakaty, konkursy... Czy to nie raj na ziemi dla miłośników Azji?
Jeżeli chcielibyście go zasmakować, a jednocześnie wesprzeć Asia on Wave w popularyzowaniu kultury zachodu w Polsce i pozyskiwaniu nowych rekrutów do armii fanów Azji w Polsce, zajrzyjcie na stronę internetową http://magazyn-aow.pl/, gdzie znajdziecie więcej informacji o tym wspaniałym przedsięwzięciu.
AZJA GÓRĄ!

1 komentarz:

Obserwatorzy