PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

niedziela, 10 sierpnia 2014

Gaihy

Alka
zodiakalny Wodnik
człowiek od wszystkiego i do wszystkiego.
|Primadonna|V.I.P.|BANA|Blackjack|Shawol|

Najczęściej można ją znaleźć oglądającą dramy lub grającą na gitarze. Bije rekordy w spaniu, jedzeniu i siedzeniu na komputerze. Uważa, że glany to buty na każdą pogodę i porę roku. Uwielbia mleko waniliowe, a nienawidzi pianek.
Ogólnie łatwo się z nią dogadać o ile nie jest się chamskim i wścibskim. Jest trochę wstydliwa, nigdy nie zaczyna rozmowy pierwsza, ale w towarzystwie znajomych potrafi być bardzo rozgadana. Gaihy to osoba dość wesoła, chociaż czasami ma napady czarnych myśli i potrafi zamknąć się w sobie na godziny. Nie lubi chodzić na kompromis, chociaż potrafi się dostosować, jeśli się ją przegada (co jest niewątpliwie trudne).
Jej ultimate bias to Hongki, a ponadto lubi G-Dragona, Yesunga, Sandeula, Taemina, Gunwoo, Thundera i JongSuka (i wielu, wielu, wielu innych).  Zdecydowanie najlepszą dramą według niej jest I Hear Your Voice i to wcale nie ze względu na JongSuka. Wcale.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy