PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

poniedziałek, 1 października 2012

MILMILENA. 11 listopada 1995. Elbląg. Drugi administrator. Grafik. Reklamowiec. Recenzent. Co trzeba, to zrobi. Szalony pomysłodawca.

       Jest typem osoby, która nie potrafi dusić w sobie złych emocji i prosto z mostu mówi, co jej się nie podoba. Często krytykuje, ale nie robi tego po to, by kogoś urazić - wbrew pozorom ma naprawdę dobre intencje. Ma specyficzne poczucie humoru i nie wszyscy łapią jej żarty, które w niektórych momentach sprawiają, że ludzie zaczynają mieć wątpliwości co do jej rzekomej inteligencji. Nie należy do osób z wiecznym uśmiechem na ustach, nie jest również optymistką. Ciężko z nią wytrzymać, ale naprawdę się da - wystarczy tylko trochę bardziej się postarać.
      Kiedy bliżej się ją pozna, można w bardzo łatwy sposób przewidzieć, który członek danego bandu przypadnie jej do gustu. Tak naprawdę dla niej nie liczy się wygląd, tylko głos. Chyba, że chodzi o ciało. Szczególnie ciało Taeyanga (nie wolno puszczać jej teledysku I'll be there). Ma tendencję do wybierania sobie biasa w każdym możliwym zespole i nieważne czy będzie go słuchała non stop, czy wręcz przeciwnie - w ogóle jej się nie spodoba.

B.A.P: Bang Yong Guk; BIGBANG: T.O.P; Block B: P.O; M.I.B: 5zic; SHINee: Minho; Super Junior: Shindong; BTS: Rap Monster.


Uświadom to sobie, że, stary, to we are the main!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy