PRZYJMIEMY NOWE OSOBY!

Znajdujesz się na blogu, który w całości poświęcony jest pięknemu azjatyckiemu krajowi - Korei Południowej. Jeśli interesujesz się tym krajem oraz muzyką, jaką się w nim tworzy - jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli zauważyłeś, że jakiś teledysk nie został dodany lub w jakiejś dyskografii są braki - napisz nam o tym w PRZYPOMINAJCE, a my postaramy się jak najszybciej to poprawić. Zanim jednak napiszesz - sprawdź, czy dany klip nie jest już dodany w zakładce JAPOŃSKIE TELEDYSKI, którą znajdziesz tuż pod zdjęciem zespołu.

poniedziałek, 1 października 2012

ROOSESKY

Martyna
20111995 
Elbląg 
Admin 
Baby, EXO-L, A.R.M.Y, V.I.P, Secret Time, BBC, aff(x)ion
Optymistka. Naprawdę trudno jest sprawić, bym przestała się uśmiechać. Jak na razie udało się to tylko kilku osobom. Kiedy jestem zła, smutna po prostu zamykam się w sobie, nie odpowiadam na pytania, a jeśli już to tak, by nikt potem nie zadawał następnych. Po prostu w takich chwilach lepiej się do mnie nie odzywać jeśli chce się uzyskać jakąkolwiek konkretną odpowiedź.
Mam dziwne poczucie humoru. Znaczy... dziwne. Nie takie jak każdy. Nie śmieszą mnie głupie żarty; pomijając oczywiście suchary, ale też nie wszystkie. Jak się okazuje robię za tzw. sucharmana w moim towarzystwie. Naprawdę potrafię walnąć najgłupszą rzeczą, w najmniej oczekiwanym momencie. I zacząć się z niego śmiać sama, podczas gdy inni będą patrzeć na mnie jak na idiotkę.
Ogólnie jestem osobą, z którą dość łatwo się dogadać, jeśli nie zrazi Cię na początku moje nie odzywanie się. Należę do osób, które przed bliższym poznaniem jakiejś osoby, nie odezwą się do niej chociażby nie wiem co. Po prostu boję się, że się skompromituję, a nowo poznana osoba będzie traktować mnie jak kogoś gorszego. Związane jest to z tym, że boję się jakiejkolwiek krytyki. Ale to zupełnie inna historia. Bias? Bias? Ojej, ich jest za dużo... Mam wrażenie, że jakbym wybrała jego na swojego głównego biasa to po prostu reszta poczułaby się w jakiś sposób dotknięta. Mimo to dwaj główni - Daehyun (B.A.P) oraz D.O (EXO).

1 komentarz:

Obserwatorzy